Home / Showbizz / “Kjo është çmenduri”, këngëtarja shqiptare do të performojë në MTV Music Awards

“Kjo është çmenduri”, këngëtarja shqiptare do të performojë në MTV Music Awards

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Ava Max, do të performojë në “Mtv Music Awards”.

Kjo ceremoni do të organizohet me 31 Gusht dhe do të jetë ndër eventet e pakta që nuk do të anullohet.

Ajo gjithashtu ka zbuluar edhe një tjetër surprizë.

Ava është nominuar në “MTV Music Awards” , në kategorinë Push Best New Artist, “Artisti depërtues i vitit”.

“Kjo është çmenduri”, shkruan ajo teksa jep lajmin e nominimit.

Përveç saj, në “MTV Music Awards” do të këndojnë edhe Big Sean, Camila Cabello, Shawn Mendes, J Baldin, Miley Cyrus, etj.

Check Also

I bënë publike operacionet, Arbenita kërcënon doktoreshën ruse

E pyetur nëse ka bërë ndërhyrje kirurgjikale për të përmirësuar pamjen e saj të jashtme, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seven − 3 =