Home / Showbizz / Kiara flet për arsyen e ndarjes nga Butrint Imeri: Më pyet dhe gjyshja…

Kiara flet për arsyen e ndarjes nga Butrint Imeri: Më pyet dhe gjyshja…

Moderatorja bukuroshe Kiara Tito ishte mbrëmjen e sotme e ftuar në “Roped With Olsi”, ku nuk iu shpëtoi pyetjeve rreth Butrint Imerit.

Ajo u pyet pse është ndarë nga këngëtari, një pyetje që duket se do ta përndjekë gjithë jetën moderatoren. Kiara tha se ajo dhe Butrinti nuk kanë qenë ndonjëherë bashkë.

“Është një pyetje që kanë përshtypjen që do më përndjekë gjithë jetën time. Imagjino, kur më pyet edhe gjyshja “Pse u ndave?”. Kush të tha që u ndamë? Domethënë nuk kemi qenë ndonjëherë bashkë”, u shpreh moderatorja.

Check Also

A do të dilje me një djalë më të ri se vetja? Armina Mevlani jep përgjigjen

Blogerja e njohur Armina Mevlani, ka ndarë një pjesë të kohës së saj me ndjekësit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × 2 =