Home / Horoskopi / Këto janë shenjat e zodiakut më pasionante

Këto janë shenjat e zodiakut më pasionante

Peshorja

Peshoret janë të shkëlqyeshëm në shtrat.

Ata janë të shkëlqyeshëm në artin e dhënies dhe marrjes.

Ata janë dashnorë tepër të talentuar.

Peshorja di të përmbushë edhe partnerët e tyre fantazitë më të egra.

Ato mund të bëjnë që ëndrrat më të këqija të vijnë në jetë.

Akrepi

Një Akrep di të luajë kartën misterioze.

Akrepi ka të bëjë me dominimin dhe eksperimentimin në shtrat.

Akrepat janë një adhurues i madh i seksit.

Një Akrep gjithmonë dëshiron ‘t’u heqë mendjen’ partnerëve të tyre.

Takimet e tyre seksuale janë të ngjashme me shenjat e tyre thumbuese.

Shigjetari

Shigjetarët janë si fëmija.

Por në shtrat ata kanë energji dhe entuziazëm të egër.

Ata duan të kënaqen me dashuri spontane.

Ata shpesh sugjerojnë pozicione dhe ide të reja.

Check Also

Stresi nga video-telefonatat ekziston vërtet

Për miliona njerëz në mbarë botën, pandemia ka qenë sinonim i punës së zgjuar (smart …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − 9 =