Home / Kryesore / Kërcënoi gjyqtaren në Tiranë, momenti kur policia shoqëron të riun

Kërcënoi gjyqtaren në Tiranë, momenti kur policia shoqëron të riun

Një person ka rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi dyshohet se ka kërcënuar një gjyqtare.

I riu është neutralizuar në zonën e Komunës së Parisit në kryeqytet.

Sikurse shfaqet në pamjet e siguruara nga LSA  personi në fjalë është shtrirë në tokë nga policia.

Ende nuk dihen shkaqet që e kanë çuar të riun drejt këtij veprimi, ndërsa nuk dihet ende se kush është gjyqtarja, që ka rënë pre e kërcënimit.

Check Also

Tiranë/ Detajet nga dy gratë që mashtruan qytetarët,10 prej tyre ju vjedhën kartat

Elisabeta Bardhollari , 39 vjeçe, infermiere dhe shoqja e saj Orjada Hoxha, 32 vjeçe, shitëse, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 + two =