Home / Aktualitet / Katër të vdekur nga koronavirusi në Kosovë brenda 24 orëve

Katër të vdekur nga koronavirusi në Kosovë brenda 24 orëve

Në Kosovë në 24 orët e fundit katër persona kanë humbur jetën si pasojë e COVID-19, ndërsa janë regjistruar 101 raste të reja pozitive me koronavirus.

Nga një i vdekur është regjistruar në Gjilan (82 vjeç), Prizren (63 vjeç), Suharekë (59 vjeç) dhe Vushtrri (78 vjeç). 101 rastet të reja pozitive janë nga testimi i 2052 mostrave.

Check Also

U arrestua me 1 kg kokainë, ja kush është efektivi i RENEA-s/ FOTO

Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me arrestimin në flagrancë të një efektivi të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × three =