Home / Aktualitet / KAS rrëzon kërkesat e PD dhe LSI për shpalljen e pavlefshme të zgjedhjeve në Berat

KAS rrëzon kërkesat e PD dhe LSI për shpalljen e pavlefshme të zgjedhjeve në Berat

Vendimi u mor me shumicë votash, 3 me 2.

Vendimi është i ndërmjetëm pasi për qarkun e Beratit është edhe një ankimin tjetër i LSI i cili ka kërkuar rinumërimin dhe rivlerësimin e votave për këtë zonë zgjedhore.

Check Also

Rama takon drejtorin e “Pfizer” në Nju Jork

Gjatë vizitës në SHBA, kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim në zyrat qendrore të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 + one =