Home / Aktualitet / Kandidati i njohur i PS-së “tradhëton” Ramën, përshëndet me dy gishta nga selia e PD-së

Kandidati i njohur i PS-së “tradhëton” Ramën, përshëndet me dy gishta nga selia e PD-së

Ditën e sotme kandidati i tretë në listën e Durrësit të PS, Jurgis Çyrbja ka surprizuar me foton që ka publikuar para selisë së PD-së me dy gishtat lart.

Ai shkruan në rrjetet sociale se “Agustini përfaqëson kahun tjetër politik, por kjo nuk na bën armiq me njëri-tjetrin”.

“Agustini përfaqëson kahun tjetër politik, por kjo nuk na bën armiq me njëri-tjetrin! Ne jemi garues për të merituar besimin e qytetarëve tanë dhe këtë e bëjmë me qytetari të lartë, për një fushatë model, ku kundërshtari konkurohet dhe respektohet! 25 prilli nuk është fundi i njërit dhe lartësimi i tjetrit, sepse standardi zgjedhor është fitorja e të gjithëve”, shkruan Çyrbja.

Kandidati i njohur i PS-së përshëndet me dy gishta nga selia e

Check Also

Brenda burgut ku po mbahet ish-polici që vrau George Floyd

Ish-polici që vrau George Floyd po mbahet në një burg të sigurisë së lartë, ndërkohë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × two =