Home / Bota / Kalon kufirin e vetme 5-vjeçarja përgjatë murit SHBA- Meksikë

Kalon kufirin e vetme 5-vjeçarja përgjatë murit SHBA- Meksikë

Një vajze 5-vjeçare ka kaluar kufirin e Meksikës për në SHBA e vetme dhe është pikasur nga Policia Kufitare me anë të kamerave ku ajo shihet duke vrapuar përgjatë murit SHBA-Meksikë.

Sipas autoriteteve policore ende nuk dihen arsyet se pse e mitura ka kaluar kufirin dhe cështja do shqyrtohet ndërsa u njoftuan familjarët e vogëlushes.

Check Also

SHBA i dhuron 150 milionë dollarë asistencë Ukrainës në fushën e sigurisë

Shtetet e Bashkuara po ndihmojnë Ukrainën të forcojë aftësitë e saj mbrojtëse, duke njoftuar një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fifteen − 6 =