Home / Stili i jetes / Kaçurrelat natyrale të Gabrielle Union duken të mahnitshme

Kaçurrelat natyrale të Gabrielle Union duken të mahnitshme

Gabrielle Union ka qenë prej kohësh një ikonë, që kur u shfaq në ekran për herë të parë.

Në një postim të ri në Instagram, Gabrielle postoi një video mahnitëse të saj duke ecur nëpër një kopsht me një fustan të gjatë dhe shumëngjyrësh.

Krahas veshjes së bukur dhe mbishkrimit epik, kaçurrelat natyrore të Gabrielle duken gjithashtu të pabesueshme.

Aktorja vendosi të priste flokët në fund të korrikut të këtij viti. Që atëherë, ajo ka ndarë shumë fotografi duke përqafuar dhe dashuruar flokët e saj natyrale.

Ajo gjithashtu ndau një video tjetër të saj duke shijuar perëndimin së bashku me vajzat Zaya Wade dhe Kaavia James Union Wade së bashku me një kungull të madh.

Check Also

Trump i kundërvihet Meghan Markle

Trump gjithashtu nuk i kurseu deklaratat e tij kundër Meghan Markle – duke pranuar se …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + fourteen =