Home / Aktualitet / Jep dorëheqjen në mënyrë të papritur nënkryetari i Bashkisë së Shkodrës

Jep dorëheqjen në mënyrë të papritur nënkryetari i Bashkisë së Shkodrës

Nënkryetari i Bashkisë së Shkodrës, Arben Gjuraj ka dhënë dorëheqjen në mënyrë të papritur.

Sipas informacioneve, ai kandidoi për deputet në zgjedhjet e 25 prillit për Partinë Demokratike.

Në këto zgjedhje ishte i renditur në vendin e 11-të dhe arriti të merrte vetëm 1931 vota. Akoma nuk dihet se cilat janë arsyet e dorëheqjes së tij.

Check Also

Vjosa Osmani mbështet Albin Kurtin: Të padisim Serbinë për gjenocid

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, në konferencën e përbashkët për media me presidentin slloven Borut …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 − 7 =