Home / Showbizz / Jeni kurioz se si është një ditë normale në familjen e Ronaldos? E zbulon Georgina

Jeni kurioz se si është një ditë normale në familjen e Ronaldos? E zbulon Georgina

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë një nga çiftet më të diskutuara në mediat rozë.

Çifti i cili është shumë aktivë në rrjetet sociale, shpesh ndan foto nga jeta e tyre private.

Së fundmi Georgina ka ndarë një foto nga tarraca me pamje nga Torino me fëmijët e tyre mes balonave ku duken mjaft të lumtur.

“Pasdite dashurie pas një dite të vështirë. Sot ne festojmë siç do ditë që e duam shumë”, shkruan krahas fotos Georgina.

Ndërkohë vihet re dhe komenti i Cristianos i cili shkruan: Një moment i çmuar.

(R.G/Faxweb.al)

Check Also

As këngëtarja e njohur shqiptare s’i shpëtoi dot infektimit me Covid-19

Mariza Ikonomi është një nga këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar , këngët e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nine + 18 =