Home / Aktualitet / Ja një rast që anëtarët e Vetting-ut zbatuan urdhëra

Ja një rast që anëtarët e Vetting-ut zbatuan urdhëra

Flamur Vezaj/

Ja edhe nje rast tjeter kur anetaret e Vetingut “zbatuan” urdherat e te forteve dhe bandave kriminale, duke ia plotesuar deshiren qe Ben Frasherin ta nxjerrin ne rruge!
#Imagjinoni cfare standarti keta “vetingsat”, ngelen Benin e kaluan te tjere si rasti i Shkembit, qe njoftonte qerrat (skifterat) se autoritetet gjermane po ju verifikojne pasurine dhe ai kalon Vetingun!
Ky vendim turpi eshte per te vene duart ne koke se nuk me del hapesira ketu ne FB per te rendit sa e sa dosje ka hetuar e zbardhur ky njeri!

Check Also

Shifrat e fundit/ Shënohen mbi 280 raste të reja dhe 3 viktima nga COVID-19 gjatë 24 orëve

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar sot se kanë humbur jetën 3 persona nga Covid në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × one =