Home / Aktualitet / Ishte nën masën e arrestit të shtëpisë, 40-vjeçari vret veten.

Ishte nën masën e arrestit të shtëpisë, 40-vjeçari vret veten.

Një 40-vjeçar nga fshati Bënç i Tepelenës i ka dhënë fund jetës duke u vetëflijuar.

Burime bëjnë me dije për Faxweb.al se T.Dura ka punuar si taksixhi, ndërsa është vënë në pranga disa kohë më parë nën akuzën e trafikut të klandestinëve.

Mësohet se ai ka qenë nën masën e arrestit të shtëpisë, dhe ka pasur sot ditën e gjyqit, nga frika dyshohet se i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me automatik.

Jo më larg se mëngjesin e sotëm, një tjetër vetëvrasje ndodhi në burgun e Peqinit, ku i dënuari Gjergj Selimi u vetëvar, kur i kishin mbetur edhe dy vite vuajtje dënimi.

Check Also

Mutacionet e Covid-19 e bëjnë shqetësuese situatën në Greqi, rritet numri i të moshave të reja në spitale

Është shtuar ankthi nga koronavirusi në Greqi, pas numrit gjithnjë në rritje të të rinjve …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen + seven =