Home / Aktualitet / Ishte kthyer në një problem për supermarketet e qytetit, arrestohet 32-vjeçari shqiptar

Ishte kthyer në një problem për supermarketet e qytetit, arrestohet 32-vjeçari shqiptar

Një 32-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke pasi akuzohet për vjedhje.

Sipas mediave fqinje, nga muaji tetor 2020 deri tani në shkurt 2021 i riu shqiptar ka vjedhur shtatë supermarkete në zona të ndryshme të Selanikut.

Shqiptari, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije, vidhte produkte të ndryshme ushqimore, por jo vetëm.

Pas arrestimit për vjedhjen e ditëve të fundit, u arrit të zbulohej se shqiptari ishte edhe autor i vjedhjeve të tjera në zonat Panorama, Charilaou, Nikopolis dhe Kordelio.

Check Also

E trishtë/ COVID-19 nuk ndalet, i merr jetën parakohe mësuesit të njohur në Tiranë(EMRI+FOTO)

Një lajm i trishtë ka ardhur mëngjesin e sotëm për arsimin shqiptar. COVID-19 i ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seven + sixteen =