Home / Showbizz / Ishin infektuar me Covid-19 dhe nuk treguan, David dhe Victoria Beckham rrezikuan shëndetin e stafit të tyre

Ishin infektuar me Covid-19 dhe nuk treguan, David dhe Victoria Beckham rrezikuan shëndetin e stafit të tyre

Mes datave 5 dhe 19 mars, David dhe Victoria Beckham e kaluan kohën duke festuar mes Los Angelosit dhe Anglisë duke udhëtuar në destinacione të ndryshme e duke shijuar pushimet me familjen.

Mësohen se gjatë kësaj kohe dyshja janë infektuar me Covid-19 dhe nuk dihet se ku apo nga kush mund ta kenë marrë virusin.

Ajo çfarë ka tronditur publikun është se ata ja kanë transmetuar virusin të gjithë punonjësve të tyre si në shtëpi ashtu edhe në zyrë.

Fatmirësisht askush nuk pati pasoja nga Covid-19.

Check Also

Romanca që bëri bujë, Anna Lika dhe futbollisti kosovar i japin fund lidhjes

Disa muaj më parë lidhja mes aktores shqiptare, Anna Lika dhe futbollistit Amir Rrahmani, ishte …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seventeen − 6 =