Home / Showbizz / Ish-fituesi i “Big Brother” zbulon konkurentin që do fitojë 100 mijë eurot

Ish-fituesi i “Big Brother” zbulon konkurentin që do fitojë 100 mijë eurot

Arbër Zeka është një nga fituesit e “Big Brother”.

Ai ishte pjesëmarrës në edicionin e 5-të të asaj kohë para gati 9 vitesh ku fitoi 55 mijë euro.

Arbri ka treguar edhe kush mund ta fitojë “Big Brother Vip” këtë vit.

Si fillim ai tha se i pëlqente Donaldi por me ngjarjet e ndodhura së fundi sheh emra të tjerë pretendentë për fitore.

“Në fillim më ka pëlqyer Donaldi, por më pas jam zhgënjyer me ngjarjet e fundit. Për fitore tash, jam në mes të Ilirit dhe Arjolës”, është shprehur Arbri i ftuar në Klan Kosova.

Check Also

Rihanna dhe ASAP Rocky shijojnë darkën në Santa Monica

Rihanna është shfaqur e mrekullueshme teksa doli për një darkë vonë natën me të dashurin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × 4 =