Home / Aktualitet / Irini Qirjako në zi! Humb njeriun e saj të shtrenjtë dhe shpërthen në lot

Irini Qirjako në zi! Humb njeriun e saj të shtrenjtë dhe shpërthen në lot

Shkrimtarja dhe aktivistja e shquar Zenepe Luka la pas shumë dhimbje jo vetëm te familja e saj, por edhe tek miqtë dhe të afërmit.

Një prej mikeshave të saj më të mira, këngëtarja e mirënjohur Irini Qirjako ka shpërthyer në lot dhe me shumë trishtim ka guxuar të shkruaj disa rreshta për këtë dhimbje të madhe.

Asaj i duket e pabesueshme kjo ikje, teksa e konsideron miken e saj si unike dhe të pazëvendësueshme.

Irini Qirjako në zi! Humb njeriun e saj të shtrenjtë dhe

Check Also

E rëndë në Tiranë, babai plagos me thikë djalin

Një sherr në familje ka ndodhur dje në Tiranë. Policia njofton se ka arrestuar një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nine + four =