Home / Showbizz / Irina Shayk pozon në të brendshme me stampim gjarpri

Irina Shayk pozon në të brendshme me stampim gjarpri

Irina drejtoi pasarelën e “Savage X Fenty Vol 3” e cila u shfaq për herë të parë javën e kaluar në Amazon Prime.

Dhe, sigurisht që ajo dinte të tërhiqte edhe më shumë vëmendje për shfaqjen në gjigantin e transmetimit.

Modelja 35-vjeçare ruse ndau në Instagram disa fotografi shumë zbuluese nga shfaqja e të brendshmeve.

Ajo tërhoqi vëmendjen me një trupore seksi me stampim të lëkurës së gjarprit, e cila kishte një prerje të madhe në pjesën e përparme që ekspozoi linjat e saj.

Ajo gjithashtu ekspozoi të pasmet kur pozoi nga prapa.

Postimi u përshkrua: “Helmi juaj”, teksa mori shumë pëlqime e komente pozitive.

Check Also

A do të jetë pjesë e një filmi erotik? Klaudia Pepa

TIRANE Balerina Klaudia Pepa prej vitesh e ka ndërtuar karrierën e saj në Itali, duke …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × 1 =