Home / Aktualitet / Infermierja rezulton pozitive me COVID-19, mbyllet materniteti i Peqinit

Infermierja rezulton pozitive me COVID-19, mbyllet materniteti i Peqinit

Materniteti i Peqinit është mbyllur pasi një infermiere është testuar pozitive me COVID-19.

Gazetari i Panorama raporton se infermierja është karantinuar, po ashtu janë izoluar edhe dy kolege të saj, me të cilat ka pasur kontakte.

Mësohet se deri në marrjen e tamponit stafit dhe daljen e rezultateve ky repart do të vijojë të qëndrojë i mbyllur

Check Also

Paloka hedh poshtë zërat se do të jetë drejtues politik në qarkun e Durrësit

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka foli në një lidhje live për Fax News për …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12 − 5 =