Home / Aktualitet / Infektohet me koronavirus ministri i Bujqësisë, Bledi Çuçi

Infektohet me koronavirus ministri i Bujqësisë, Bledi Çuçi

Ministri i Bujqësisë, Bledi Cuçi është infektuar me koronavirus.

Lajmin e ka bërë me dije gazetari Bledi Mane, teksa shkruan se koronavirusi nuk po kursen asnjë.

“Mjaft qytetarë dhe zyrtarë tashmë rezultojnë të prekur, i fundit është edhe ministri i bujqësisë dhe ushqimit Çuçi.

Qytetarë bëni kujdes, higjenë personale, distancim fizik dhe mbajtje maskash në ambiente të mbyllura!”, shkruan ai mes të tjerash.

Ndërkohë, nuk ka ende një reagm nga vetë ministri.

Njoftimi: 

Lajm i fundit/ MINISTRI I BUJQËSISË BLEDI ÇUÇI INFEKTOHET ME COVID-19
Pandemia nuk po kursen askënd. Pavarësisht gjinisë, shtetësisë, pasurisë, përkatësisë fetare apo partiake Coronavirusi nuk bën dallime. Mjaft qytetarë dhe zyrtarë tashmë rezultojnë të prekur, i fundit është edhe ministri i bujqësisë dhe ushqimit Çuçi.
Qytetarë bëni kujdes, higjenë personale, distancim fizik dhe mbajtje maskash në ambiente të mbyllura!

Lajm i fundit/ MINISTRI I BUJQËSISË BLEDI ÇUÇI INFEKTOHET ME COVID-19Pandemia nuk po kursen askënd. Pavarësisht…

Gepostet von Bledi Mane am Freitag, 24. Juli 2020

Check Also

Pa dieta dhe lodhje, mjeku popullor Ylli Merja tregon si të hiqni peshën shumë shpejt

Ka shumë mënyra për të humbur peshë shpejt, por gjëja më e rëndësishme është vendosmëria …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × two =