Home / Aktualitet / Infektohen me koronavirus tre punonjës, Hipoteka e Korçës mbyll dyert

Infektohen me koronavirus tre punonjës, Hipoteka e Korçës mbyll dyert

Tre persona janë infektuar me koronavirus në Hipotekën e Korçës, e si pasojë institucioni ka mbyllur dyert.

Mësohet se punonjësit janë karantinuar dhe po u merret tamponi personave që kanë pasur kontakt ditët e fundit.

Mësohet se gjendja e punonjësve është e qendrueshme, dhe derimë tani nuk kanë pasur nevojë për trajtim spitalor.

Check Also

Rama publikon videon e mjekut dhe ironizon Bashën: Ka mbaruar shkollën me pesa. Zgjohu Luli, zgjohu dreqin

Kryeministi Rama publikon një video dhe thotë se personi që kreu i PD Lulzim Basha …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 14 =