Home / Aktualitet / Ilir Meta reagon për herë të parë pas nisjes së procedurave për shkarkim

Ilir Meta reagon për herë të parë pas nisjes së procedurave për shkarkim

Presidenti i vendit Ilir Meta përmes një postimi në facebook, ka reaguar për herë të parë pas deklaratave të numrit dy të socialistëve, Taulant Balla se së shpejti parlamenti do të nis proceduarat për shkarkimin e tij. Meta shprehet se presidenti i Republikës është gati për të firmosur dekretin për mbrojtjen e Republikës duke hedhur idenë për një shpërndarje të mundshme të parlamentit.

Postimi i plotë: Kërcënimi i fundit, që vjen përmes Tao Taos, nga bandat e Elbasanit dhe të gjithë Shqipërisë ka vetëm një përgjigje: Presidenti, gati për të firmosur Dekretin për mbrojtjen e Republikës!

Shqipëria e Shqiptarëve! Vdekje tradhëtarëve!

Check Also

Kush janë deputetët që do hetojnë Metën, mazhoranca përdor “të djegurit” për të çuar deri në fund luftën me presidentin

Detaje të reja janë mësuar nga nisma për të shkarkuar presidentin Ilir Meta. Burimet bëjnë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × five =