Home / Aktualitet / I kërkoi telefonin për t’ia kontrolluar, shqiptari rreh barbarisht të dashurën

I kërkoi telefonin për t’ia kontrolluar, shqiptari rreh barbarisht të dashurën

Një 29-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë ditën e sotme në Trentino të Italisë, i akuzuar për grabitke, dhunë dhe posedim lëndësh narkotike.

Sipas mediave italiane, i riu shqiptar, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, i kishte kërkuar partneres së tij telefonin për tia kontrolluar, por ajo kishte refuzuar. Kjo bëri që shqiptari të ushtronte dhunë mbi të, duke e goditur barbarisht me shkelma e grushte.

Gruaja arriti të ikte me vrap dhe të strehohej në shtëpinë e një shoku, pro shqiptari e ka ndjekur mbrapa dhe madje ka qëndruara para derës së shtëpisë, duke pritur që ajo të dilte.

Ajo njoftoi më pas policinë, të cilët qetësuan situatën, e dërguan gruan në spital, ndërsa shqiptarin në shtëpi.

Por pasi mbërritën aty, ata gjetën mbetje hashashi dhe marijuane të shpërndarë kudo dhe pas kontrollit atij iu gjet 250 gramë marijuanë.

Check Also

U arrestua me 1 kg kokainë, ja kush është efektivi i RENEA-s/ FOTO

Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me arrestimin në flagrancë të një efektivi të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twenty − seventeen =