Home / Uncategorized / I doli makina nga rruga, vdes kirurgu i njohur

I doli makina nga rruga, vdes kirurgu i njohur

Ka ndërruar jetë mjeku kirurg i spitalit të Lezhës, Qesk Gjergji.

Mjeku i njohur u aksidentuar pasditen e sotme pasi makina më të cilën po udhëtonte ka dalë nga rruga.

Check Also

“Bukë, kripë dhe zemër të bardhë”. Pasi fikën zjarrin në Dukat, zjarrfikësit e Vlorës ulën të hanë ushqim

Pas shuarjes së zjarrit në Dukat, zjarrfikësit e Vlorës kanë ndarë foto në rrjetet sociale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 + 16 =