Home / Aktualitet / Humbi jetën pas daljes së makinës nga rruga, kush është 22-vjeçari nga Laçi

Humbi jetën pas daljes së makinës nga rruga, kush është 22-vjeçari nga Laçi

Mëngjesin e sotëm një aksident tragjik ka ndodhur në aksin Laç-Patok, ku humbi jetën një 22-vjeçar. Mësohet se i riu është shtetasi Redon Zefi banues në qytetin e Laçit.

Humbja e kontrrollit të automjetit bëri që i riu të dilte nga rruga dhe për pasojë të ndërronte jetë si pasojë e plagëve të marra.

Në vendngjarje ka shkuar menjëherë policia dhe grupi hetimor të cilët po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Check Also

BE pranon certifikatën e vaksinimit për udhëtimet, ja kur do të prezantohet

Komisioni Europian ka pranuar propozimin për “Certifikatën e Gjelbër Dixhitale” dhe pritet që ajo të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × 5 =