Home / Aktualitet / Humbi jetën duke shpëtuar shokët, shpallet “Dëshmor i Atdheut” Arjan Sala

Humbi jetën duke shpëtuar shokët, shpallet “Dëshmor i Atdheut” Arjan Sala

Është shpallur “Dëshmor i Atdheut” 32-vjeçari Arjan Sala.

Vendimi sapo është marrë, dhe pritet që të bëhet me dije nga kryeministri Edi Rama, i cili do të vizitojë këtë paradite familjen e të riut, që humbi jetën në një magazinë në Tiranë, në përpjekje për të shuar flakët, që rrezikonin jetën e personave të tjerë.

Check Also

Ekzekutimi i Everest Çakajt në Elbasan, Policia jep njoftimin zyrtar

Policia ka dhënë informacion për vrasjen që tronditi Elbasanin mbrëmjen e sotme. Përmes një reagimi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seventeen + 16 =