Home / Aktualitet / Humb çifti francez në pyllin e Llogarasë

Humb çifti francez në pyllin e Llogarasë

Një çift francez ka humbur rrugën në Llogara dhe pak minuta më parë kanë lëshuar sinjalin SOS. Ditën e sotme ata u nisën nga shtegu i Llogarasë për të zbritur në Karaburun.

Menjëherë policia është vënë në kërkim të tyre ndërsa në zonë po kontrollohet edhe me dron. Raportohet se në ndihmë kanë shkuar edhe punonjës të Zonave të Mbrojtura, të cilët e njohin më mirë terrenin.

Check Also

Aksidenti tragjik në Kosovë, Kurti: Lutemi që të kemi sa më pak viktima

Kryeministri Albin Kurti, ka reaguar pas aksidentit tragjik në Kroaci, ku si pasojë e përmbysjes …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × three =