Home / Horoskopi / Horoskopi për sot, e mërkurë 24 Mars 2021

Horoskopi për sot, e mërkurë 24 Mars 2021

Dashi

Do të jeni në gjendje të organizoni një takim të këndshëm. Beqarët e shenjës janë të preferuarit. Ide të mira mund të vijnë tek ju në punë, për t’u shfrytëzuar gjatë javëve të ardhshme.

Demi

Kini kujdes nga shumë fjalë, ato që thoni mund të bëjnë që të mos ndiheni mirë. Në punë, për fat të keq, nuk jeni të kënaqur me atë që bëni: për momentin, megjithatë, nuk ka mundësi të tjera, jini të kënaqur.

Binjakët

Hëna është gjithmonë në favor: nëse partneri juaj nuk ju dëgjon, do të duhet domosdoshmërisht të flisni për këtë problem. Në punë nuk keni dëshirë të pranoni detyra që nuk dëshironi: vullneti juaj është ai që ju rrit.

Gaforrja

Kushdo që planifikon të martohet ose të fillojë një lidhje duhet të ketë parasysh se e kaluara ka ende peshën e saj. Në punë, nëse ka kontrata që skadojnë, ndoshta do të dëshironit të ngrini nivelin e tyre.

Luani

Ditë interesante: Hëna është në shenjën tuaj; mund të ndiheni afër dikujt që ju intereson. Edhe në punë këto ditë do të merrni pak kënaqësi.

Virgjëresha

Jeni ende i trazuar në dashuri, megjithatë krahasuar me fillimin e muajit dukeni më të fortë. Në punë keni një ide të mirë për të ardhmen, të cilën mund ta zhvilloni gjatë javëve të ardhshme.

Peshorja

E mërkura është një ditë më e mirë se e fundit: Venusi, megjithatë, është akoma kundër jush. Në punë është më mirë t’i bëni gjërat me shumë qetësi, të shtyni vendimet për të hënën e ardhshme.

Akrepi

Sot është një ditë në të cilën do të jetë më mirë të mos gërmosh të kaluarën. Dashuria kalon në ulje dhe ngritje. Në vendin e punës, shpenzimet ekonomike duhet të kryhen me kujdes: Hëna është kundër saj.

Shigjetari

Përfitoni nga pjesa e parë e ditës: nëse zemra është vetëm, takimet e reja nuk përjashtohen. Në punë po kërkoni bashkëpunëtorë, njerëz që mund t’ju japin disponueshmëri

Bricjapi

Mundohuni të mbani nën kontroll tensionin, përndryshe rreziku i lëkundjes bëhet gjithnjë e më i lartë. Në punë ka më shumë lodhje, nuk e keni situatën në kontroll.

Ujori

Hëna është kundër jush, prandaj është më mirë të shtyni gjithçka që çon në diskutime të padobishme. Në punë, nëse jeni në një aktivitet i vetëpunësuar, është koha të përvishni mangët.

Peshqit

Një moment i veçantë për shkak të Marsit disonant. Kini kujdes nga ish-ët për çështjet ekonomike. Diçka nuk shkon në punë. Shfrytëzojeni më mirë një situatë të keqe! Mbi të gjitha, gjërat gjithmonë mund të përmirësohen.

Check Also

Pesë pacientë nuk ia dalin dot me Covid-19, sa raste të reja u shënuan në 24 orët e fundit

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2584 testime, 465 të shëruar, 138 raste të reja dhe 5 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × two =