Home / Horoskopi / Horoskopi ditor,e premte 24 korrik 2020

Horoskopi ditor,e premte 24 korrik 2020

  • DASHI 21. mars – 20. prill

Jeta juaj ne çift nuk do jete shume e kënaqshme gjate kësaj dite dhe ne shume momente mund te futeni ne debate te zjarrta me partnerin tuaj. Nëse jeni ende vetëm, dilni neper takime, por mos hidhni menjëherë hapa pa qene plotësisht te bindur. E nesërmja mund te jete me e hidhur. Ne planin financiar Merkuri do ju beje edhe me te arsyeshëm. Situata shume shpejt do konsolidohet.

DEMI 21. prill – 21. maj

Përfitoni nga mbështetja e Merkurin gjate kësaj dite për ta përmirësuar marrëdhënien tuaj ne çift. Mundohuni te shmangni edhe çdo lloj debati te nxitur nga te tretet. Beqaret do ndihen mire sot sepse do arrijnë te takohen me disa persona qe i kane pëlqyer prej kohesh. Ne planin financiar do jeni paksa nen presion sepse situata ende nuk është ne gjendjen me te mire te mundshme.

BINJAKET 22. maj – 21. qershor

Pozicioni i Venusit do e privilegjoje tej mase jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Do dashuroheni ashtu si do e ndieni dhe do përjetoni emocione te këndshme. Edhe beqaret do jene te privilegjuar dhe mund te hedhin hapa me pare nga sa e kishin imagjinuar. Me financat nuk do keni probleme, megjithatë mire është qe te mos kryeni shpenzime te konsiderueshme.

GAFORRJA 22. qershor – 22. korrik

Jeta juaj ne çift do kaloje peripeci sot. Here pas here nuk do jeni te bindur për hapat qe duhet te hidhni dhe mund te gaboni me fjalët ndaj partnerit. Beqaret do ndihen me te lire se me pare, por nuk do kenë raste te jashtëzakonshme gjate kësaj dite. Për hapa serioze me mire le te presin edhe pak. Buxheti do jete i mire, por mos bëni budallallëkun e te shpenzuarit me sy mbyllur.

LUANI 23. korrik – 22. gusht

Jeta juaj ne çift do jete shume e trazuar gjate kësaj dite dhe kjo gjë mund t’iu shtyje drejt tradhtive te mundshme. Bëni kujdes sepse do shkatërroni çdo gjë. Beqaret do kalojnë momente shume te këndshme me personat qe kane takuar ditët e fundit. Buxheti mund te dobësohet shpejt nëse nuk tregoheni te logjikshëm dhe shpenzoni pa menduar për te ardhmen.

VIRGJERESHA 23. gusht – 23. shtator

Jeta juaj ne çift nuk ka për te qene shume e qete. Here pas here do keni dyshime për partnerin tuaj dhe nuk do i jepeni plotësisht atij ne marrëdhënien qe keni ndërtuar. Beqaret do kenë shume mundësi për te pasur dashuri me shikim te pare, kështu qe duhet t’i bëjnë sytë katër. Ne planin financiar duhet te mundoheni te gjeni ekuilibrin sepse po vazhduat duke gabuar do rrënoheni plotësisht.

PESHORJA 24. shtator – 23. tetor

Venusi do kujdeset sot për jetën tuaj ne çift dhe do e beje atë me te këndshme. Do i shtoni dozat e fantazisë dhe çdo moment ka për te qene emocionues. Edhe beqaret do kenë një dite euforike. Ata do realizojnë takime vërtet te veçanta dhe emocionet do jene te papërshkrueshme. Financat vështirë se mund t’i përmirësoni dot, ama mund t’i mbani te qëndrueshme sa me gjate.

AKREPI 24. tetor – 22. nëntor

Asgjë nuk ka për te ecur mire sot mes jush dhe atij qe keni ne krah. Do debatoni për gjithçka dhe secili do kërkojë me ngulm te dale e veta. Beqaret duhet te tregohen me te duruar sepse vetëm ashtu do mund te gjejnë personin e duhur. Ne planin financiar çdo gjë ka për te ecur me se miri për aq kohe sa tregoheni te kujdesshëm dhe te matur me çdo hap.

SHIGJETARI 23. nëntor – 21. dhjetor

Do jeni kritike ndaj njeri-tjetrit sot ju te dashuruarit, por kjo nuk do te thotë se do keni debate. Te dy do jeni liberale, tolerante dhe do e kuptoni gjithçka si duhet. Beqaret do kenë një jete mjaft aktive dhe te mbushur me njohje te reja. Asgjë nuk ka për te qene me si me pare. Ne planin financiar duhet te gjeni strategjinë e duhur për t’i menaxhuar paratë ne mënyrë qe te mos keni probleme serioze.

BRICJAPI 22. dhjetor – 20. janar

Harmonia dhe kënaqësitë do jene ne program sot për ju qe jeni ne një lidhje. Do ndiheni mjaft mire dhe nuk do doni asgjë me shume nga çfarë yjet ju kane ofruar. Beqaret jo vetëm qe do realizojnë takime, por ato do jene interesante dhe mund te përfundojnë edhe ne diçka serioze. Ne planin financiar gjendja nuk do jete e keqe, megjithatë çdo hap duhet hedhur i mire planifikuar.

UJORI 21. janar – 19. shkurt

Nëse jeni ne një lidhje do ju duhet te veproni me shume takt dhe diplomaci sot sepse partneri nuk do jete ne humorin me te mire te mundshëm. Beqaret ne te kundërt do kenë një dite plot ngjyra dhe emocione. Ata do gjejnë personin me te përshtatshëm, te cilin kishin kohe qe e ëndërronin. Ne planin financiar do vazhdoni te gjendeni ne situate te vështirë.

PESHQIT 20. shkurt – 20. mars

Do jeni me tolerante me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe do arrini te zgjidhni shume nga problemet e hershme. Te dy palët do ndiheni me te qete. Beqaret nuk do jene me fat ne dashuri kështu qe për te mos u ndier vetëm me mire te dalim me miqtë e te argëtohen. Ne planin financiar do jeni disi me fat prandaj gjendja do mbetet gjithë kohës e qëndrueshme.

Check Also

Bastardët po negociojnë me Greqinë për detin

Nga Spartak NGJELA – Të gjithë këta bastardë që kanë negociuar dhe po negociojnë me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 − 7 =