Home / Horoskopi / Horoskopi ditor, e enjte 29 tetor 2020

Horoskopi ditor, e enjte 29 tetor 2020

Dashi

Do kaloni plot çaste intime gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift dhe kënaqësitë do jene te njëpasnjëshme. Beqaret nuk do ngurrojnë t’ia shprehin ndjenjat dikujt qe pëlqejnë dhe me shume gjase do e ndryshojnë shume shpejt statusin e tyre. Ne planin financiar mos ndiqni gjithmonë instinktin sepse ka rrezik te përballeni me vështirësi te mëdha me vone.

Demi

Dite shume e favorizuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do mundoheni te dy t’ia plotësoni dëshirat njeri-tjetrit ne mënyrë qe te ndiheni sa me mire. Beqaret ka mundësi te kenë dashuri me shikim te pare nëse nuk refuzojnë te dalin e te argëtohen neper vende publike. Financat do i menaxhoni me shume maturi e përkujdes prandaj gjendja nuk do ketë aspak probleme.

Binjakët

Marrëdhënia ne çift do jete shume e me e ngrohte gjate kësaj dite. Do jeni te dy ne humor dhe te gatshëm te hidhni çdo lloj hapi qe gjerat te ecin si duhet. Beqaret nuk duhet te bëjnë asnjë lloj çmendurie sepse gabimet mund te peshojnë shume ne te ardhmen. Ne planin financiar do jeni shume te organizuar dhe gjendja do vije duke u stabilizuar pak nga pak.

Gaforrja

Nëse e shihni qe marrëdhënia ne çift nuk është me si me pare, mundohuni te gjeni arsyet dhe te merrni masa për ta stabilizuar situatën. Te dy keni nevoje për me shume emocione dhe kënaqësi. Beqaret me mire ta lënë veten te lire dhe te bëjnë atë qe do ndiejnë për momentin. Financat nuk do jene aspak te mira. Shmangni çdo lloj investimi qe e keni pasur ndërmend.

Luani

Dite shume e zakonshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do merreni vesh për çdo gjë me partnerin tuaj dhe do bashkëpunoni për çdo gjë. Beqaret nuk do jene ne humorin e duhur dhe as qe do përfitojnë nga mundësitë qe do iu jepen për takime. Ne planin financiar nuk duhet absolutisht te abuzoni me shpenzimet sepse gjendja mund te përkeqësohet menjëherë.

Virgjëresha

Klima ne jetën tuaj ne çift do ngrohet mjaft gjate gjithë kësaj dite. Pranë partnerit do ndiheni me te dashuruar se kurrë me pare. Beqaret do preferojnë te qëndrojnë vetëm edhe për disa kohe dhe do presin gjë gjithçka te ndodhe atëherë kur te jete programuar. Me financat mundohuni te tregoheni sa me te arsyeshëm qe te mundeni. Vetëm kështu nuk do keni tronditje.

Peshorja

Kombinimi i yjeve do jete shume i mire gjate kësaj dite prandaj edhe jeta ne çift do ece ashtu si e kishit ëndërruar. Shfrytëzoni çdo sekonde sikur te ishte e fundit. Beqaret ka rrezik te përballen me disa probleme ne pune dhe nuk do kenë as kohe te mendojnë për dashurinë. Ne planin financiar do mundoheni me aq sa te mundeni për te ndryshuar gjendjen, por nuk do ja dilni dot.

Akrepi

Do i merrni gjerat me seriozisht sot juve qe jeni ne një lidhje dhe do mendoni te jetoni se bashku. Përgatituni mire sepse jo gjithçka është fushe me lule. Beqaret do mund te takojnë persona te veçante me te cilat ja vlen te njihesh. Ne planin financiar do ketë goxha vështirësi, por fale disa miqve te specializuar ne këtë fushe do ia dilni mbanë me sukses.

Shigjetari

Priten ndryshime te mëdha sot ne jetën tuaj ne çift. Do i shihni gjerat me pozitivizëm dhe do qeshni gjate gjithë kohës. Gëzimi do mbizotërojë ne lidhjen tuaj. Beqaret do fiksohen pas te shkuarës dhe do vuajnë ndërkohë qe do humbasin plot mundësi te mira. Financat nuk do jene ne gjendjen me te mire te mundshme. Tregoheni akoma me te kujdesshëm.

Bricjapi

Te dashuruarit do kenë një dite shume normale dhe pa asgjë te jashtëzakonshme. Beni thjesht atë qe ndjeni. Beqaret do tregohen te arsyeshëm dhe nuk do ju besojnë te gjitha premtimeve qe do iu bëjnë disa persona. Me financat duhet te merreni me shume se disa kohe me pare. Vetëm kjo gjë mund t’iu nxjerre nga situata delikate ne te cilën jeni zhytur koke e këmbë.

Ujori

Dite e bekuar nga yjet kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Gjerat do ju ecin për mrekulli dhe emocionet do jene te njëpasnjëshme. Beqaret me shume gjase do kenë dashuri me shikim te pare dhe jeta do ju ndryshoje rrënjësisht. Ne planin financiar do jeni me te kujdesshëm dhe do mateni mire para se te hidhni çdo lloj hapi. Nuk pritet ndonjë gjë e befasishme.

Peshqit

Te dashuruarit do kalojnë një dite pozitive dhe te mbushur me emocione. Do ndiheni te bekuar dhe do merrni edhe vendime me rëndësi te madhe. Do keni takime te njëpasnjëshme sot ju beqaret dhe për një person do ju fiksohet keq. Ne planin financiar rekomandohet sa me shume përkujdes e maturi. Nuk është koha për te kryer investime te tejskajshme.

Check Also

Këmbimi valutor, 5 Gusht 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Euros, Paundit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 + nineteen =