• Will Apple Watch will be immediate success?

  Cras sit amet libero eros, in ultricies lorem. Nunc et odio neque. Maecenas vehicula interdum hendrerit. Integer hendrerit orci ullamcorper neque pellentesque feugiat. Aliquam magna metus,

  Read More
 • Next Elections Resolutions: What could be the worst?

  Cras sit amet libero eros, in ultricies lorem. Nunc et odio neque. Maecenas vehicula interdum hendrerit. Integer hendrerit orci ullamcorper neque pellentesque feugiat. Aliquam magna metus,

  Read More
 • Sound Cloud Gets Popular Around The World

  Cras sit amet libero eros, in ultricies lorem. Nunc et odio neque. Maecenas vehicula interdum hendrerit. Integer hendrerit orci ullamcorper neque pellentesque feugiat. Aliquam magna metus,

  Read More
 • 3 ways to reduce your burn rate

  Cras sit amet libero eros, in ultricies lorem. Nunc et odio neque. Maecenas vehicula interdum hendrerit. Integer hendrerit orci ullamcorper neque pellentesque feugiat. Aliquam magna metus,

  Read More
 • Microsoft Windows 10, New Hope

  Cras sit amet libero eros, in ultricies lorem. Nunc et odio neque. Maecenas vehicula interdum hendrerit. Integer hendrerit orci ullamcorper neque pellentesque feugiat. Aliquam magna metus,

  Read More

Notice: Undefined index: fan_count in /var/www/html/wp-content/plugins/arqam/counters.php on line 69

Notice: Undefined variable: result in /var/www/html/wp-content/plugins/arqam/counters.php on line 43

Warning: Illegal string offset 'google' in /var/www/html/wp-content/plugins/arqam/arqam.php on line 184

Warning: Illegal string offset 'youtube' in /var/www/html/wp-content/plugins/arqam/arqam.php on line 184
sample-ad

Latest Articles

“Financial Times”: Agjentët e dëbuar rusë po rrëzonin qeverinë “Tsipras”

Rusët e dëbuar nga Greqia në fillim të kësaj jave synonin rrëzimin e qeverisë “Tsipras”, për të shkatërruar marrëveshjen për emrin e ri të Maqedonisë dhe për të penguar anëtarësimin e vendit në

Read More

Vrasja e tmerrshme e çiftit në Shkodër; shoqërohet edhe ish-burri i Silvana Ndocit

Mes të shoqëruarve nga policia për vrasjen e dyfishtë në Shkodër, është dhe ish-burri i Silvana Ndocit. 25-vjeçarja ishte divorcuar me të para se të bashkëjetonte me ish-policin Boran Bërçama.

Read More

Rrëfimi tronditës i babait shqiptar që ISIS nuk i kthen djalin

Murat Misini ka 11 muaj që nuk ka dëgjuar prej djalit të tij, Agonit, i cili ka tri vjet që kur kishte shkuar në Siri për t’iu bashkuar luftës atje. Edhe sot e kësaj dite, ky baba nuk i di arsyet

Read More

Laçiani që u gjet i groposur: Si e pësoi 34 vjeçari Kejsi Hysa nga fajdet

Konfliktet nga dhënia e parave me fajde duket se ka qenë shkaku i rrëmbimit, vrasjes dhe më pas groposjes së 34-vjeçarit Kejsi Hysa nga Laçi, i njohur edhe me emrat Eljon dhe Sahit. Burime pranë

Read More

Skandal me poezitë e Çapalikut, qarkullojnë e përkthehen si të jenë të Reshpes

Në internet qarkullojnë me emrin e Frederik Rreshpjes edhe poezi që nuk janë të tijat. Ato edhe janë përkthyer dhe kanë qarkulluar në site të huaja. Alarmi është lëshuar nga shkrimtari Gazmend

Read More

U shfaq lideri, mediat injorojne heroin

Naim Zoto Miq te mi, reagimi im, ne fakt, nuk lidhet me autoresine e fotos se sa me me deformimin e lajmit. Nje nga arsyet e degradimit te medias sot eshte pikerisht devijimi i vemendjes se

Read More

Gazetari i njohur denoncon mediat për foto-autorësinë

Naim Zoto, gazetari i njohur, i cili aktualisht drejton një shtëpi botuese, ka publikuar dje foton e Fatos Nanos në një aktivitet të veteranëve të UÇK-së në Golem, foto e bërë prej tij. Fotoja e

Read More

Ringjallja e idesë jugosllave në muzeun modern të Nju Jorkut

Muzeu i Artit Modern MOMA në Nju Jork hap më 15 korrik ekspozitën e re mbi katalogun arkitekturor të krijuar në ish-Jugosllavi nga 1948-1980. Një periudhë e ngarkuar me ndryshime politike e

Read More

E DEKOMPOZUAR NE DUSH/ Ja kush është 40-vjeçarja nga Korça që u gjend e PA JETE, origjina e saj… (EMRI+FOTO)

Zbulohet emri dhe fotoja e gruas 40-vjeçare në lagjen nr. 1 në Pogradec, që u gjet e vdekur në kabinën e dushit prej disa ditës dhe trupi i ishte dekompozuar. Ajo quhet Bule Bajrami dhe ishte me

Read More

Detajet e vrasjes/ Çifti u vra me 25 plumba, foshnja në makinë por shpëtoi

Eshtë zbuluar foto e 30 vjeçarit Boran Berçama që mbeti i vrarë së bashku me bashkëjetuesen e tij brenda makinës së tyre në Shkodër. 30-vjeçari punonte polic në komisariatin e policisë në Pukë

Read More