• Zbardhet plani “rumun” i Lulzim Bashës në shtator

  Lulzim Basha ka vendosur që të provokojë në Tiranë një skenar rumun, të cilin parashikohet ta konkretizojë pas 10 shtatorit. Burime brenda selisë blu bëjnë të ditur se plani mbetet sekret dhe i

  Read More
 • Masakra e 10 gushtit/ Ritvani nesër del në gjyq. paralajmërimi i tij “do t’ju bëj hatanë”

  Ritvan Zyka, autori i krimit te 8 fishte ne Selenice te Vlores te henen ne oren 10:00 do te dale para gjykates ku do te vendoset masa e sigurise ndaj tij. Por vetem dy dite pas te premtes se

  Read More
 • Vapa shtyn njerëzit në plazhe; por shkaktohet kaos masiv në trafik

  Vapa e madhe ka sjellë si pasojë një dyndje të shqiptarëve në plazhe këtë të dielë, por sasia e madhe e lëvizjeve në të njëjtin orar ka shkaktuar një kaos të madh në trafik. Zonat më problematike

  Read More
 • Nuk ndalet armatosja e ethshme e Serbisë: Merr dhuratë 30 tanke nga Rusia

  Ka marrë përshkallëzim të ri armatosja e ethshme e Serbisë me arsenal të rëndë luftarak nga Rusia. Ministri i Mbrojtjes serb, Aleksandër Vulin, i cili ndodhet në një vizitë zyrtare në Moskë, i

  Read More
 • Pas masakrës së Selenicës: a është represioni “ilaçi” kundër dhunës? Rastet kur krimi vazhdoi edhe pas dënimeve “shembullore”

  Pas masakrës së Selenicës është folur e derdhur lumë inati, dhimbja e natyrisht mallkimi për vrasësin e tmerrshëm që shoi tetë jetë njerëzore. Rezultantja e shumicës së komenteve në hapësirën

  Read More

No Articles to show!

No articles found to show on this page.

Kryesore

Zbardhet plani “rumun” i Lulzim Bashës në shtator

Lulzim Basha ka vendosur që të provokojë në Tiranë një skenar rumun, të cilin parashikohet ta konkretizojë pas 10 shtatorit. Burime brenda selisë blu bëjnë të ditur se plani mbetet sekret dhe i

Kryesore

Zbardhet plani “rumun” i Lulzim Bashës në shtator
Vapa shtyn njerëzit në plazhe; por shkaktohet kaos masiv në trafik
Nuk ndalet armatosja e ethshme e Serbisë: Merr dhuratë 30 tanke nga Rusia
Pas masakrës së Selenicës: a është represioni “ilaçi” kundër dhunës? Rastet kur krimi vazhdoi edhe pas dënimeve “shembullore”
Rusia hap krahun për ndryshimin e kufijve në Ballkan: dërgon në Beograd “yllin në ngjitje” të diplomacisë

Kryesore

Kryesore

Zbardhet plani “rumun” i Lulzim Bashës në shtator

Lulzim Basha ka vendosur që të provokojë në Tiranë një skenar rumun, të cilin parashikohet ta konkretizojë pas 10 shtatorit. Burime brenda selisë blu bëjnë të ditur se plani mbetet sekret dhe i

No Articles to show!

No articles found to show on this page.