Home / Histori / Historia e harruar e Çamërisë treguar për fëmijë dhe të rinj në italisht (film)

Historia e harruar e Çamërisë treguar për fëmijë dhe të rinj në italisht (film)

Është shkruar e folur shumë herë për këtë ngjarje ogurzezë të historisë së Çamërisë.

Para pak kohësh në Itali janë publikuar disa video që shpjegojnë në mënyrë të detajuar Historinë e Çamërisë dhe të vërtetat që fshihen mbrapa saj.

Ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtëme, historia e harruar e Çamërisë treguar për fëmijë dhe të rinj në italisht./27.al

Check Also

Krijime dhe artistë që shkojnë përtej kohës

Nga Vangjush SARO-   Për aktorin e madh Jani Riza Teksa yjet e kinemasë shqiptare, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twenty − 2 =