Home / Kryesore / Himara, ca po gatuhet për zgjedhjet 2021?!

Himara, ca po gatuhet për zgjedhjet 2021?!

(Skenaret per rikthimin e kandidateve te caktuar nga Athina dhe kunderpergjigjia shqiptare ne SHBA dhe ne krahine)

Nga Anisa MUÇAJ-

Debati në Himarë/ Banori: Mos u bëj si Berisha, se je nip këtu. Rama: Mos e përmend, po na turpëron - Shqiptarja.com

Shtypi.Net

Check Also

Franca futet në karantinë/ Kaos në Paris, qytetarët dynden në dyqane dhe largohen nga qyteti përpara mbylljes

Parisi është ‘pushtuar’ nga makinat vetëm pak orë para se të ndodhte bllokimi i ri …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twelve + nineteen =