Home / Aktualitet / Hajdutët spektakolarë, boshatisin dyqanin brenda 90 sekondave

Hajdutët spektakolarë, boshatisin dyqanin brenda 90 sekondave

Një grup personash grabitën dyqanin e telefonisë për më pak se 2 minuta. Ngjarja ka ndododhur në Moschato të Greqisë mëngjesin e 1 prillit.

Siç shihet nga kamerat e sigurisë 4 grabitësit janë futur në dyqan në kohë rekord, duke grabitur mbi 50 celularë, 2 laptop, 4 tablet si dhe qindra euro.

Edhe pse alarmi i sigurisë ka rënë, ata vazhdojnë misionin e tyre pa pasur frikën e policisë.

Sigurisht pasi kanë planifikuar çdo lëvizje tyren në detaj.

Në momentin e arritjes së policisë në vendndodhje ishte tepër vonë pasi grabitësit kishin “fluturuar”.

 

Check Also

Brenda burgut ku po mbahet ish-polici që vrau George Floyd

Ish-polici që vrau George Floyd po mbahet në një burg të sigurisë së lartë, ndërkohë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + nineteen =