Home / Aktualitet / Habit këshilltari i presidentit Meta, del gjysmë lakuriq dhe fërkon trupin me borë. Do të guxonit dhe ju ta bënit?!

Habit këshilltari i presidentit Meta, del gjysmë lakuriq dhe fërkon trupin me borë. Do të guxonit dhe ju ta bënit?!

Borës që ka mbërthyer të gjithë vendin duket se i janë gëzuar të gjithë shqiptarët, ndërkohë që në shumë prej qarqeve paraqiten vështirësi në qarkullimin e mjeteve, dhe në izolimin e fshatrave të thellë.

Një prej atyre që duket se i është gëzuar më së shumti borës që ka rënë mbrëmë dhe në kryeqytet është këshilltari i presidentit Meta për çështjet e sigurisë Ilir Kulla. Ai ka postuar një video në rrjetet e tij sociale, ku shihet gjysmë i zhveshur dhe që fërkon trupin e tij me borë.

Kulla ka treguar vazhdimisht se i pëlqen moti i ftohtë, por veprimin e tij të sotëm nuk e dimë sesa njerëz do të kishin guxim që ta bënin. Duke iu referuar dhe ditës së sotme, që përkon më atë të të dashuruarve, Kulla e quan si shfaqjen e tij, videon që ka postuar me ndjekësit.

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme:

(E.K/Faxweb.al)

Check Also

Shpërthen Ilir Meta: Amerikanët e Ramës unë i kap për veshi…

Presidenti Ilir Meta ka folur me tone të ashpra mdaj kryeministrit Edi Rama, pasi shprehet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 − seven =