Home / Showbizz / Habit këngëtarja e njohur me të pasmet bombastike: “Dua t’i zhduk!”

Habit këngëtarja e njohur me të pasmet bombastike: “Dua t’i zhduk!”

Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati, është një nga femrat më të bukura të showbiz-it shqiptar.
Ajo njihet për format e saj bombastike trupore, që herë pas here vendos që t’i ekspozojë teksa poston foto në rrjetet sociale.

Por mesa duket Ronela nuk është e kënaqur me pamjen e saj të jashtme, veçanërisht me të pasmet.

Së fundmi ajo ka zhvilluar një mini-intervistë me ndjekësit e saj, ku rrëfeu se aktualisht nuk ka bërë asnjë operacion plastik. Por në të ardhmen mund të kryejë ndërhyrje kirurgjikale, pasi ka treguar se dëshiron të zhduk të pasmet e saj.

“S’kam asgjë kundër, madje e di që kur të më vijë koha do ngelem spitaleve … duke pasur sy dhe hundë pak fare të madhe. Po të kisha dhe buzë do ngjaja si dreq. Sa për vithe besomë dua ti zhduk,”- shkroi Hajati.

Check Also

E kritikuan për peshën, Rozana Radi reagon e revoltuar: Po zgjidhni burra që iu duan vetëm për shalë

Artistja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Rozana Radi, së fundmi në një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

thirteen − three =