Home / Aktualitet / Habit Ilir Meta me deklaratën për Fatos Nanon: I jam mirënjohës që kur e kam patur shofer, nuk më ka…

Habit Ilir Meta me deklaratën për Fatos Nanon: I jam mirënjohës që kur e kam patur shofer, nuk më ka…

Presidenti Ilir Meta nuk i ka kursyer ironitë ndaj ish-kryeministrit Fatos Nano, të cilit iu shpreh mirënjohës që si shofer i tij nuk e ka aksidentuar.

‘Une kurrë nuk kam dhënë shembullin e zyrtarit të lartë, i cili braktis institucionet kur ato sulmohen me armë dhe as nuk kam shkuar në kazino dhe buzuqe kur ndodhnin fatkeqësi kombëtare.

Si karakter ai mbetet një ordiner por se çfarë e shtyu t’i bënte qokën e radhës  kryeministrit këtë unë nuk mund ta di.

I jam mirënjohës që kur e kam patur shofer, nuk më ka aksidentuar”, është shprehur Meta.

Check Also

Ka efekte të pabesueshme shëndetësore, kjo është barishtja shqiptare shumë e kërkuar

Laboti i egër është njohur më parë si bar i keq, por mund të konsiderohet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen − 1 =