Home / Aktualitet / Grabitje në mes të Tiranës, dy persona vjedhin me dhunë banesën e një 80-vjeçareje

Grabitje në mes të Tiranës, dy persona vjedhin me dhunë banesën e një 80-vjeçareje

Një grabitje me dhunë ka ndodhur gjatë natës së djeshme në kryeqytet, ku dy persona ende të paidentifikuar kanë bastisur bannesën e një të moshuare. ]

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Myslim Keta” dhe e moshuara është shtetasja me inicialet N. Ç, 80 vjeçe.

Grabitësit kanë mundur të marrin një shumë të konsiderueshme parash, ndërkohë që vijon puna e grupit hetimor për identifikimin dhe arrestimin e tyre.

Njoftimi i plotë i policisë: Tiranë

Gjatë natës, në rrugën “Myslim Keta”, dy persona të paidentifikuar kanë vjedhur një shumë parash në banesën e shtetases N. Ç, 80 vjeçe. Punohet për identifikimin e kapjen e autorëve dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.

Check Also

Këshillat e gjysheve: Si duhet të jetë hëna kur të prisni flokët?

Hëna ka një forcë të padiskutueshme në jetën e njeriut. Kjo është arsyeja që për …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fifteen + nine =