Home / Aktualitet / Goli i Kazakistanit nga mesfusha, legjenda e Manchester United nevrikoset me Berishën: Budalla, çfarë je duke bërë

Goli i Kazakistanit nga mesfusha, legjenda e Manchester United nevrikoset me Berishën: Budalla, çfarë je duke bërë

Kuqezinjët” shënuan fitore me rezultat 3:1 ndaj Kazakhistanit në “Air Albania Stadium” në Tiranë.

Kazakhistani e shënoi golin e vetëm në këtë takim nga mesi i fushës me futbollistin Kuat që e zuri në befasi “gardianin” shqiptar, Etrit Berisha.

Goli i Kazakistanit bëri xhiron e mediave botërore dhe një komentim i dha edhe Roy Keane. Legjenda e Manchester United ka sulmuar më tepër Etrit Berishën se sa ka vlerësuar lojtarin e Kazakistanit për kryeveperën.

“Ti nuk mund ta falësh kurrë atë, sidomos në futbollin e Kombëtares, çfarë po bën ai (Berisha)?. Budalla, shikoje këtë. Jam i nevrikosur duke e parë këtë gol”, tha ai.

Check Also

Qendra estetike ofron shërbime s*ksuale, arrestohet menaxheri në Don Bosko, pronari arratiset

Policia ka goditur një tjetër rast të veprimtarisë kriminale në fushën e shfrytëzimit të prostitucionit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eleven + 10 =