Home / Aktualitet / “Gjykata Speciale do të arrestojë persona edhe në Shqipëri”

“Gjykata Speciale do të arrestojë persona edhe në Shqipëri”

Ish-deputeti i Kuvendit, Milaim Zeka, thotë se arrestimet e sotme të kryetarit dhe nënkryetarit të OVL UÇK-së, Hysni Gucati e Nasim Haradinaj, nuk do të jenë të vetmet që do i shohim këto ditë, shkruan GazetaBlic.

Zeka shprehet i bindur se sipas informacioneve që ai i posedon, do të ketë arrestime tjera gjatë ditëve të ardhshme.

Madje thotë se arrestime do të bëhen edhe në Shqipëri.

“Arrestime tjera do të ketë gjatë ditëve të ardhshme. Madje, do të bëhen arrestime edhe në Shqipëri”, ka thënë ndër të tjera Milaim Zeka në Klan Kosova.

Check Also

Naftëtarët duan bukën e gojës!

Çapajev Gjokutaj/ Naftëtarët e Ballshit janë në grevë urie. Kërkojnë rrogat e papaguara. Thënë ndryshe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

thirteen + 10 =