Home / Aktualitet / Gjendet trupi i pajetë i shqiptarit në Itali, dyshimet e para

Gjendet trupi i pajetë i shqiptarit në Itali, dyshimet e para

Trupi i pjetë i një shqiptari është gjetur në qytetin e Empolit në Itali.

Sipas mediave vendase mësohet se 36-vjeçari shqiptar është gjetur i vdekur pranë ish-fabrikës së qelqit nga vetë vëllai i tij.

Deri më tani nuk ka asnjë informacion zyrtar për shkaqet e vdekjes, teksa autoritet italiane po hetojnë dy pista atë të vdekjes natyrale si dhe të vrasjes.

Në ambientet e ish-fabrikës, hetuesit gjetën elemente që sugjerojnë se njerëz të tjerë të pastrehë frekuentonin atë vend, prandaj dhe po hetohet edhe pista për vrasje.

Check Also

2 elektriçistë humbën jetën, arrestohet drejtori dhe inxhinieri i OST-së

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit Ekonomik e Finanaciar në DVP Fier arrestuan në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × 5 =