Home / Aktualitet / Gjendet një person i pajetë në Elbasan, dyshimet e para

Gjendet një person i pajetë në Elbasan, dyshimet e para

ELBASAN – Një person i pajetë është gjetur në fshatin Jagodin në Elbasan. Sipas informacioneve të para, dyshohet se personi i paidentifikuar ende, është mbytur në lumin Shkumbin.

Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes dhe pritet të zbardhë edhe rrethanat.

Gjinia dhe identiteti i të personit të pajetë nuk dihen ende.

Check Also

Procedohen penalisht 4 efektivë në Elbasan

Policia e Elbasanit, në kuadër të hetimeve për zbardhjen e ekzekutimit te Everest Çakës, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 + nineteen =