Home / Kronike / Gjendet i pajetë 66 vjeçari brenda banesës, detajet e para

Gjendet i pajetë 66 vjeçari brenda banesës, detajet e para

Një 66 vjeçar nga Shkupi është gjetur i pajetë brenda në banesë.

Sipas policisë, viktima është gjetur në banesën e tij në rrugën ‘Tashko Karaxha’.

I ndjeri është identifikuar si B.J (66) nga Shkupi.

Rasti është paraqitur dje në orën 11:24 në SPB – Shkup, thuhet në njoftimin e policisë.

Vdekjen e ka konstatuar mjeku i ndihmës së shpejtë, ndërsa me urdhër të prokurorit publik trupi është dërguar për autopsi.

Check Also

Cikloni në Greqi, 3 viktima dhe dëme të mëdha

Cikloni Ianos që ka përfshirë Greqinë prej dy ditësh ka marrë deri më tani 3 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12 + 15 =