Home / Aktualitet / Gjashtë vite bashkë, Aurela Hoxha ndau foton e parë me partnerin(FOTO)

Gjashtë vite bashkë, Aurela Hoxha ndau foton e parë me partnerin(FOTO)

Aurela Hoxha prej pak kohësh është larguar nga Shqipëria, për të nisur një jetë të re në Spanjë. Modelja ka krijuar dhe një linjë me bikini dhe ka organizuar disa sfilata me modele shqiptare e të huaja jashtë vendit. Për sa i përket angazhimeve në jetën e saj profesionale të gjithë kemi informacione, por nga jeta private e modeles dihet shumë pak.

Ajo është treguar gjithmonë shumë e rezervuar për këtë pjesë, ndërsa për herë të parë foli në “Shiko Kush Luan” për partnerin e saj.

Në ditën e Shën Valentinit, Aurela tregoi se ajo dhe partneri kanë 6 vite bashkë, teksa ndau edhe një moment të ëmbël me të në InstaStory. Mirëpo, nuk e dimë pse u pendua dhe ky postim u fshi më pas./Icona Style

Check Also

Tërhiqet amendimi i ligjit anti-mafia, SPAK bën kërkesën e rëndësishme

Amendamenti i ligjit anti-mafia është tërhequr. Sipas informacioneve për Report Tv, SPAK ka kërkuar që …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 + four =