Home / Showbizz / Gena: Pasi këndova, më thanë se kisha ngatërruar dasmën

Gena: Pasi këndova, më thanë se kisha ngatërruar dasmën

Ai është nga këngëtarët më të pëlqyer të muzikës “live” dhe  më të kërkuarit nëpër dasma. Kërkesat për të qenë pjesë e gëzimeve familjare janë të shumta, por edhe situatat e çuditshme janë pjesë e tyre.

Kështu i ka ndodhur Genës, teksa ka performuar në një dasmë në Tetovë.

“Ishim me vonesë. Në dasmë këndonte një grup tjetër, ndërsa ne ishim të ftuar specialë”, tregon Gena.

Në vrap e sipër me organistin, futemi në dasmë dhe bëmë gati veglat.

“Pasi mbarova këngën e parë dhe nis të dytën, i them grupit muzikor që këndoi para meje për emrin e të zotit të shtëpisë, nëse quhej Agron”.

– Jo, – më tha ai. – Agroni e ka dasmën nga ana tjetër.

“Aty kuptova që kisha ngatërruar dasmën dhe ata më mirëkuptuan”,  tregoi me të qeshura këtë episod të sikletshëm Gena.

Check Also

Mbretëroret “rebele”, 10 herët kur Kate dhe Meghan shkelën kodin e veshjes të familjes mbretërore

Zbulimi i djeshëm se përçarja famëkeqe mes Meghan dhe Kate u ndez nga një palë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + two =