Home / Kryesore / “Gabimet falen”, kënga që po bën xhiron e rrjetit, himn i dashurisë dhe të qenurit njerëzor

“Gabimet falen”, kënga që po bën xhiron e rrjetit, himn i dashurisë dhe të qenurit njerëzor

“Gabimet Falen” është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga këngëtari i mirënjohur Evans Rama.

Me nota optimizmi dhe me simbolika të forta, kjo këngë numëron 19,373 shikime në vetëm 3 ditë.

Teksti që i bën jehonë të qenurit human në dashuri dhe me vlera të larta njerëzore, siç është të dish të falwsh, të pranosh fatin dhe gabimet dhe të jetosh jetën në të tashmen, bën që çdokush të gjejë veten mes tekstit kombinuar bukur me melodinë.

Muzika e këngës u punua nga Alandy & Evans Rama, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alandy. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production.

Për më tepër shijojeni vetë këngën më poshtë:/Arberianews.net

 

Check Also

Horoskopi për këtë të Dielë, çfarë parashikojnë yjet për shenjën tuaj

Ky është horoskopi për ditën e Dielë 27 Shtator 2020 Dashi Gjatë kësaj dite nuk …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × 3 =