Home / Aktualitet / Futet për t’u larë, pushuesi në Shëngjin mbytet në det

Futet për t’u larë, pushuesi në Shëngjin mbytet në det

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në plazhin e Shëngjinit pasditën e sotme.

Mësohet se një pushues është mbytur.

I moshuari nga Kosova ishte futur për t’u larë në det dhe ka dalë i pajetë nga ujërat e Adriatikut.

Ai kishte ardhur për të kaluar pushimet në bregdetin shqiptar, ndërsa fatkëqësisht kthehet i pajetë në vendin e tij.

Janë ende të paqarta rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja.

Check Also

Naftëtarët duan bukën e gojës!

Çapajev Gjokutaj/ Naftëtarët e Ballshit janë në grevë urie. Kërkojnë rrogat e papaguara. Thënë ndryshe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + nine =