Home / Aktualitet / Furgoni përplas për vdekje të moshuarin gjatë manovrës së kthimit pas

Furgoni përplas për vdekje të moshuarin gjatë manovrës së kthimit pas

Furgoni i mallrave ishte duke shkarkuar produkte ushqimore, kur gjatë një manovre kthimi pas aksidentoi një 80-vjeçar.

Ky i fundit ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 13:00, në rrugën “Artan Lenja” në një lulishte, gjatë shkarkimit të disa produkteve ushqimore në një dyqan mjeti fugon me drejtues shtetasin R.O., 29 vjeç, duke kryer një manovër kthimi pas, ka aksidentuar një shtetas ende të paidentifikuar rreth 80 vjeç, i cili ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë e rrethanave të aksidentit.

Check Also

‘Aktrimi’ i pilotit vrasës/ Si inskenoi të gjithë krimin në mënyrë perfekte dhe gënjeu policinë për 37 ditë

Një aktrim, e kanë cilësuar mediat greke të gjithë inskenimin e bërë dhe fshehjen e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five + ten =