Home / Kryesore / Fundjava mbyllet me diell, mësoni si do jenë temperaturat për ditën e sotme

Fundjava mbyllet me diell, mësoni si do jenë temperaturat për ditën e sotme

Dita e dielë do të sjellë pak ndryshime me të shtunën sa  i përket motit.

Sipas shërbimit meteorologjik ditën e diel, do të mbizotërojë moti i kthjellët me vranësira kalimtare.

Kurse era, do të fryjë nga veriperëndimi e lehtë e mesatare.

Temperaturat do të pësojnë luhatjet si më poshtë.

auto_moooo1596316861.jpg

Check Also

Aksident tragjik/Përplasen 2 motorrët, një i vdekur dhe një i plagosur rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së premtes në Peqin. Burime bëjnë me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seven + 16 =